Wyjazd z przyjaciółką i warsztaty z kobiecości

admin, 11.05.2021 , kategoria: Bez kategorii

Chcesz zrozumieć, jak mieć wzmacniające myśli i emocje, które pozwolą ci kształtować twoją rzeczywistość? Udaj się na wyjazd z przyjaciółką i weź udział w warsztatach.  Chcesz zmienić dynamikę każdego związku w swoim życiu? Chcesz nabrać rozpędu w osiągnięciu czegoś, czego pragniesz w życiu? Podczas tego warsztatu jaki odbywa się na wyjeździe z przyjaciółką będziesz miał okazję zmierzyć się ze swoim konkretnym wyzwaniem. Przeprowadzimy ćwiczenie, które pomoże Ci zrozumieć, co Cię powstrzymuje.

Z warsztatu wyjdziesz z:
– Nowe spojrzenie na obecne wyzwanie
– Głębsze zrozumienie tego, co napędza Twoje emocje
– Narzędzie, które pomaga przemyśleć przyszłe wyzwania w pracy lub w domu
– Ciężko pracujesz, aby odnieść sukces, by poczuć się godnym
– Przedstawiasz się innym swoim zawodem
– Kiedy praca się rozpada, nie czujesz się już sukcesem jako osoba

Jeśli to brzmi jak ty, ty i ja jesteśmy do siebie podobni. Spotkajmy się z podobnie myślącymi kobietami organizując wyjazd z przyjaciółką. Kobiety te przywiązują dużą wagę do naszej kariery, i porozmawiajmy o tym, w jaki sposób odnajdujemy nasze poczucie sukcesu, nasze poczucie celu.

Podczas tej ułatwionej dyskusji pomożemy sobie:
– Pogłęb naszą świadomość tego, jak mierzymy sukces
– Odkryj sposoby na uwolnienie się od zwykłych, hamujących głosów
– Praktykuj nawyki wzmacniające, które pomogą nam poczuć sukces

Co uczestnicy warsztatów powiedzieli o tym warsztacie: „Ta sesja i grupa były niesamowite – dziękuję !! Bardzo dobrze zorganizowane i zorganizowane. Materiał był bardzo istotny dla wszystkich obecnych uczestników, a sesja była pouczająca i motywująca!” „Dzisiejsze warsztaty i cały wyjazd z przyjaciółką motywują mnie i wiele się nauczyłem o sobie i swojej przyszłości. Otworzyły mi drzwi, aby zobaczyć jaśniejszą i bardziej obiecującą ścieżkę”. „Bardzo podobało mi się uczenie się o sobie i to, że nie tylko ja przeżywam życiowe zmagania. Dzielenie się naszymi życiowymi doświadczeniami i atrybutami pozwoliło mi zobaczyć moje autentyczne ja. Doświadczenie nie mogło być bardziej pozytywne!

Komentowanie zabronione.