Wyjątkowej jakości długopisy reklamowe

admin, 24.11.2020 , kategoria: Bez kategorii

Kolejną kwestią przy wyborze długopisu reklamowego jest retencja. Czy Twoje długopisy reklamowe zgubią się na dnie czyjejś torebki lub zapomni w szufladzie – czy też będzie to przyrząd do pisania dla klienta? Funkcje o wartości dodanej i unikalne projekty mogą pomóc uchronić pióro przed zgubieniem się w bałaganie. Pamiętaj, aby wybrać długopisy reklamowe, które przemawiają do typu klientów, których chcesz przyciągnąć. Jeśli zajmujesz się obsługą społeczności IT, rozważ pióro z wbudowanym rysikiem.

Jeśli zajmujesz się finansami, rozważ długopis wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak metal, który sprawia wrażenie wykonawczego. Bez względu na konstrukcję pióra wybierz taki z atramentem wysokiej jakości. Pisaki z tuszem niskiej jakości mogą się zapychać, wyglądać na szare i irytująco przestać działać bez wyraźnego powodu.

Długopisy reklamowe z wysokiej jakości atramentem będą pisać płynnie po różnych powierzchniach i powinny gładko przesuwać się po papierze. Kolor atramentu jest również ważny – większość długopisów reklamowych jest czarnych lub niebieskich – ale niektóre można zamówić również w innych kolorach.

Komentowanie zabronione.