Rumia mieszkania na sprzedaż od dewelopera

admin, 29.11.2019 , kategoria: Bez kategorii

Opóźnienia w wprowadzeniu się? Dotyczy to zwłaszcza sytuacji, w której kupujesz „abonament” przed zakończeniem budowy Rumia mieszkania. Zalecamy, aby poprosić konstruktora Rumia mieszkania o uzgodnienie terminu zakończenia „długiego zatrzymania”, co oznacza, że ​​będzie on zobowiązany do zapłaty odszkodowania, jeśli nie ukończy pracy w tym terminie. Aby uzyskać więcej informacji na temat legalnego procesu zakupu nowego domu lub Rumia mieszkania i rzeczy, na które należy zwrócić uwagę na każdym etapie, zapoznaj się z naszym przewodnikiem.

Kupowanie nowego budynku lub Rumia mieszkania – wyjaśniono proces przenoszenia:
Uzyskiwanie kredytu hipotecznego na Rumia mieszkania może być problemem. Opóźnienia mogą być również problemem, jeśli chodzi o kredyt hipoteczny – zapoznaj się z naszą oddzielną radą dotyczącą uzyskania kredytu hipotecznego na nowy dom lub Rumia mieszkanie.

Wykonanie i wykończenie: Gwarancje NHBC i tym podobne nie obejmują wykonania i jakości wykończeń. Upewnij się, że jesteś zadowolony na każdym etapie kompilacji z tym, jak kształtuje się twój nowy dom, ale zwłaszcza przed ukończeniem. Zanim instruujesz prawników, powinieneś zobaczyć kopie planów i specyfikacji tego, co deweloper zamierza zbudować. Im więcej szczegółów to pokazuje, tym lepiej. Właściwie przygotowane plany i specyfikacje dokładnie powiedzą Ci, co otrzymujesz – w tym projekt, pomiary, rodzaj i jakość materiałów oraz wykończenia dekoracyjne. Cokolwiek mniej, a programista ma możliwość zmniejszenia specyfikacji i zbudowania czegoś niższej jakości niż można by się spodziewać. Jeśli kupujesz plan mieszkania, nie polegaj wyłącznie na materiałach promocyjnych dewelopera i wizycie w domu programu. To nie jest to samo, co właściwa specyfikacja i oznacza, że ​​jesteś zależny od zaufania, aby uzyskać to, czego chcesz.

Komentowanie zabronione.