Przedłużanie włosów – jaką metodę wybrać?

admin, 09.10.2019 , kategoria: Bez kategorii

Usługi na przedłużanie włosów są najbardziej luksusowymi dostępnymi usługami fryzjerskimi w salonach lub sklepach detalicznych, a znalezienie najlepszych przedłużeń włosów dla danego rodzaju włosów może być dość trudnym zadaniem. Powinno to być uważane za najbardziej opłacalny lifting twarzy, ponieważ pełniejsze włosy sprawiają, że każda kobieta wygląda co najmniej 5 lat młodziej. Naszym skromnym zdaniem większość ludzi nie docenia luksusu dostępu do 100% ludzkich włosów, zarówno pod względem długości, objętości, jak i pasemek niezawierających substancji chemicznych. Chociaż istnieje wiele różnych marek i rodzajów przedłużania włosów, należy pamiętać, że nie wszystkie metody są takie same, a jakość włosów, kunszt, gwarancje itp. Różnią się znacznie od producenta do producenta.

Wybór marki i metody na przedłużanie włosów może być przytłaczający, ale ważne jest, aby wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Zależy to od kilku czynników, w tym rodzaju włosów, stylu życia i budżetu. Metody przedłużania włosów można podzielić na dwie różne kategorie, a każda z nich ma różne metody mocowania: Linka po splotce – połączone, mikro linki i wiązanie. Panele splatane – taśma, przypinane, zwijane, wszywane i wklejane. Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat różnych metod, w tym budżetu, zalet, wad i zalecanej konserwacji:

1. Metoda jaką jest przedłużanie włosów pasmami  – za pomocą pasma wykorzystuje około 20 – 40 pasm włosów, połączonych ze sobą na jednym końcu za pomocą kleju / keratyny lub poliuretanu. Przedłużanie pasm za pomocą pasm jest przymocowane do małych kawałków / części włosów użytkownika za pomocą ciepłego (połączonego z opalarką) lub zimnego stapiania (miedziane cylindry i warstwy). Układy pasm po pasmach są często określane jako wiązanie keratynowe, końcówka u lub paznokcia, końcówka płaska lub mikropowiązki i nanorowania. Połączone pasmo jest przymocowane do włosów za pomocą elementu grzejnego. Twoje włosy są umieszczane między końcówką U i uszczelniane za pomocą narzędzia do przedłużania na gorąco, które topi klej keratynowy, który jest zwijany we włosy. Najlepsze więzi są przymocowane blisko korzenia, pozwalając na trochę miejsca na ruch. Aplikacje objętościowe używają od 100 do 150 pasm, podczas gdy długość może wymagać nawet 300 pasm. Liczba pasm będzie zależeć od ilości i długości własnych włosów użytkownika, pożądanego wyglądu i długości przedłużania włosów.

Komentowanie zabronione.