Perfumeria Warszawa oferuje wybór niszowych zapachów

admin, 29.01.2020 , kategoria: Bez kategorii

Perfumeria Warszawa obserwuje wzrost zapachów neutralnych pod względem płci. Wychodzimy poza neutralne pod względem płci zapachy i stopniowo przyjmujemy formę wolności w naszym spojrzeniu na perfumy. Obecnymi kryteriami płciowymi w perfumerii są raczej współczesne konwencje z epoki, kategoryzujące zapachy kwiatowe jako głównie kobiece i drzewno-skórzaste-aromatyczne jako głównie męskie, podczas gdy świeżo-cytrusowe perfumy są ogólnie postrzegane jako neutralne pod względem płci lub uniseks. Ale dzięki perfumom jako mężczyzna mogę nosić kwiatowy zapach bez kwestionowania mojej męskości – w rzeczywistości jest to obecnie bardzo prawdziwe na Bliskim Wschodzie – i każda kobieta może czuć się kobieco, nosząc perfumy tradycyjnie klasyfikowane jako męskie. To postrzeganie zmienia się, gdy skupienia płci są zamazane przez bardziej płynne podejście do noszenia perfum, które sprzedaje perfumeria Warszawa.

Jak ta zmieniająca się percepcja jest wyrażana przez delikatną płynność? Niszowy perfum przełamuje barierę płci, oferując dwa charakterystyczne zapachy stworzone z tej samej listy składników, oferuje użytkownikowi całkowitą swobodę wyboru tego, który najbardziej odpowiada ich tożsamości płciowej.

Perfumeria Warszawa zauważa także, że nastąpił także gwałtowny wzrost liczby zapachów wprowadzanych jako neutralne pod względem płci. W 2015 r. spośród wszystkich zapachów wprowadzonych na rynek w tym roku 17% uznano za uniseks. W 2018 r. około 51% globalnych premier miało charakter unisex lub neutralny pod względem płci. Przekraczając 50%, jest oczywiste, że to zjawisko poczyniło niesamowity skok, wpływając na postrzeganie perfum przez konsumentów. Chcą oni wszechstronności i różnorodności w wyborze, który oferuje perfumeria z Warszawy.

Komentowanie zabronione.