Osuszanie budynków możliwe dzięki firmie Marcco

admin, 09.08.2019 , kategoria: Bez kategorii

Po powodzi większość ludzi chce rozpocząć przebudowę jak najszybciej, zlecić osuszanie budynków i wrócić do domu. Problem polega na tym, że drewno ma zanurzony w wodzie prawdopodobnie się wchłonął duża ilość wody. Odbudowa też szybko po powodzi może spowodować kontynuację problemy takie jak wzrost pleśni, owady zarażenia i niszczenie drewna i okładziny ścienne. Wody powodziowe nie są czystą wodą; w związku z tym, muszą być najbardziej porowate materiały budowlane usunięte i zastąpione nowymi, suchymi i dobrej jakości materiałami.

Jak długo powinieneś czekać zanim zlecisz osuszanie budynków?
To może zająć kilka tygodni, aby drewno było odpowiednio suche zamknij ścianę. Czas schnięcia będzie się różnić w zależności od początkowej zawartości wilgoci i warunki suszenia. Musisz przetestować kołki z miernikiem wilgotności drewna. Drewno powinno mieć wilgotność mniejszą niż 15 procent przed izolacją, płytami kartonowo-gipsowymi, boazerią, lub inne pokrycia są umieszczone na drewnie. Jeśli wykonujesz pracę sam, być może będzie w stanie pożyczyć lub wynająć licznik od sklepu z narzędziami, składu drewna lub domu inspektora.

Jak mogę wykonać osuszanie budynków po powodzi?
– Wentylacja.
Wentylacja jest zwykle najlepszym sposobem na suszenie rzeczy i może usunąć kilka galonów woda dziennie. Zapewniać wentylacja krzyżowa przez umieszczenie wentylatora w okno lub drzwi z wentylator wieje do na dworze. Pieczęć wokół wentylator z kartonem lub sklejki, więc wentylator może wytworzyć próżnię. Użyj wentylatorów do cyrkulacji powietrza na mokrych powierzchniach. W domu twarz fani w rogi lub inne ukryte obszary wypuść wilgotne powietrze.
– Ciepło.
Ciepło zwiększa zdolność zatrzymywania wilgoci powietrze. Jeśli twój system grzewczy już był sprawdzone i działa, użyj do ogrzania powietrza i osuszania ścian. Gdy drewno staje się bardziej suche, może być pomocne ogrzewać dom przez kilka godzin; następnie przewietrzyć, aby wymienić wilgotne powietrze wewnątrz dom z suchym powietrzem z zewnątrz.
– Osuszacze budynków i powietrza.
Jeśli na zewnątrz powietrze jest wilgotne, wentylacja nie będzie działać. Będziesz potrzebować użyć osuszacza powietrza. Dom musi być zamknięte, więc nie będziesz walczył wilgotne powietrze na zewnątrz. Osuszacze działają najskuteczniej przy ciepłe temperatury. Przy 40 stopniach i 60 procentowa wilgotność względna, większość osuszaczy usunie 12 litrów wody na godzinę z powietrze. Możesz kupić osuszacz od centrum remontowego, mają go też sklepy dyskontowe, i większość miejsc, w których sprzedaje się urządzenia tego typu. Jeśli ty wynajmujesz ekipę do wykonania osuszania ścian i budynków, wykonawca powinien mieć osuszacz do usunięcia wilgoć. Niektóre firmy wynajmujące mają osuszacze. Ważne jest, aby albo skonfigurować osuszacz, aby odprowadzał wodę usunięte z powietrza do kanalizacji lub ciebie musi regularnie opróżniać wiadro.

Komentowanie zabronione.