Jakie ubrania ciążowe powinnaś kupić?

admin, 29.08.2019 , kategoria: Bez kategorii

Gdy jesteś w ciąży, codzienne składanie stroju może być prawdziwym wyzwaniem. Ponieważ twoje ciało ciągle się zmienia, trudno jest wiedzieć, które ubrania będą pasować z dnia na dzień. Aby uczynić wszystko jeszcze trudniejszym, możesz nie mieć pojęcia, co będzie dobrze wyglądać na twoim nowym ciele. Naturalne jest stresowanie się zmianami, które napotykasz, ale to nie znaczy, że musisz nosić worki przez następne dziewięć miesięcy. Moda ciążowa może być jednocześnie urocza i wygodna. Jesteśmy tutaj, aby pokazać Ci, jak to możliwe. Stworzyliśmy listę wskazówek, które pomogą Ci się zrelaksować i znaleźć najlepsze ubrania ciążowe dla twojego ciała.

1. Zainwestuj w dobrą parę jeansów ciążowych! Wcześniej czy później przerośniesz swoje obecne dżinsy, a wytrzymała gumka przez dziurkę nie będzie już cięła. Wtedy nadszedł czas, aby kupić parę jeansów ciążowych. Kupując parę dobrych dżinsów ciążowych, ta lista porad ma jeden prosty powód: będą kamieniem węgielnym twojej garderoby ciążowej. Możesz łączyć i dopasowywać jeansy ciążowe do różnych topów, aby każdego dnia wyglądać zupełnie inaczej. Dostępne są teraz jeansy ciążowe w trzech różnych wzorach: wycięcie pod brzuchem, wycięcie pod brzuchem i wycięcie w połowie brzucha. Znalezienie tego, który jest odpowiedni dla Ciebie, zajmie trochę prób i błędów w sklepie. Kiedy znajdziesz dopasowanie, które ci się podoba, możesz je nosić prawie codziennie, aż do narodzin dziecka. Tak, jeansy ciążowe mogą być nieco drogie, ale biorąc pod uwagę, jak wiele z nich wykorzystasz, warto je ponieść.

2. Nie czuj, że musisz ukryć swój brzuch!
Możesz pomyśleć, że najlepsze ubrania ciążowe powinny ukrywać fakt, że jesteś w ciąży. Odrzućmy to pojęcie od razu. Nie ma powodu, aby ukryć guz dziecka. W rzeczywistości nowoczesne ubrania dla kobiet w ciąży podkreślają i rozwijają brzuch. Jesteś w ciąży, bądź z tego dumny. Zalecamy unikanie noszenia zwykłych ubrań, które są o kilka rozmiarów za duże. Jasne, zwykłe mogą być wygodne, ale w dzisiejszych czasach istnieje wiele innych opcji takich jak specjalistycznie skrojone ubrania ciążowe. Zamiast kupować sukienkę dla kobiet w ciąży, która jest o jeden lub dwa rozmiary większa niż zwykle, wypróbuj sukienkę dla kobiet, która pasuje do ciebie wszędzie i podkreśla Twój brzuch, jednocześnie pokazując swoje najlepsze atuty.

Komentowanie zabronione.