Importer zabawek z Chin i USA

admin, 05.09.2019 , kategoria: Bez kategorii

Teraz, zanim zacznę mówić o zabawkach, które znajdują się na mojej liście top 10, podzielę się niektórymi sposobami ich użycia.

DEBATA: ZABAWKA DREWNIANA VS PLASTIKOWA.
Wraz z falą pięknych, ręcznie wykonanych drewnianych zabawek, które są łatwo dostępne na rynku ponieważ zwozi je importer zabawek z Chin, w dzisiejszych czasach, w połączeniu z wszelkimi negatywnymi aspektami związanymi z ochroną środowiska spowodowanymi przez plastikowe zabawki, doszło do ogromnego uderzenia plastikowych zabawek na rzecz drewnianych zabawek. To całe wypełnienie dziecięcych dzieci ideologią „drewnianych zabawek nad plastikowymi zabawkami” było szczerze jedną z moich największych sztuczek związanych z zabawą zabawkami, które przywiózł do kraju importer zabawek. Zanim zaczniesz drwić i postanowić nie czytać reszty tego postu, ponieważ absolutnie kochasz wszystkie rzeczy drewniane, daj mi szansę wyjaśnienia, ponieważ sam jestem wielkim fanem drewnianych zabawek. Tak, drewniane zabawki są ponadczasowe i trwałe. Tak, drewniane zabawki są zdecydowanie bardziej przyjazne dla środowiska. Tak, drewniane zabawki są dotykowe, bezpieczne, mniej rozpraszające i bardziej interaktywne. Tak, drewniane zabawki pobudzają wyobraźnię i rozwijają się wraz z dzieckiem. ALE, te drewniane zabawki, które masz na myśli i wyobrażasz sobie w głowie, gdy myślisz o swoich ulubionych zabawkach, to świetne zabawki NIE dlatego, że są drewniane, ale dlatego, że sprzyjają kreatywności. Ten mit, że drewniane zabawki są lepsze niż plastikowe, wynika z faktu, że większość drewnianych zabawek jest rzeczywiście otwierających umysł dziecka, podczas gdy duża część plastikowych zabawek na rynku to zabawki na baterie, lampy błyskowe i zabawki jednofunkcyjne, które nie róbcie wszystko, co zainspiruje wyobraźnię lub kreatywność dziecka, i wyrzućcie go wkrótce po tym, jak dziecko się nudzi lub z niego wyrasta.
CO TO SĄ ZABAWKI KREATYWNE?
Mówiąc najprościej, zabawki otwarte to zabawki które kupisz u importera zabawek, którymi można się bawić na wiele różnych sposobów. Często opisuje się je jako zabawki, które w 90% są dziećmi i 10%, ponieważ pozostawiają dużo miejsca na wkład dziecka. Dziesięcioro dzieci mogłoby otrzymać tę samą zabawkę i wszystkie dziesiątki mogłyby znaleźć różne sposoby zabawy z nią przy różnych okazjach, w zależności od ich zainteresowań, etapu rozwoju, naturalnych zdolności i wyobraźni. Zgodnie z tą definicją tą samą zabawką kupioną u osoby jaką jest importer zabawek z Chin może zwykle bawić się dziecko, małe dziecko, przedszkolak, a nawet jeszcze więcej. Zabawki otwarte, czyli tak zwane zabawki kreatywne, zachęcają do niekończącej się kreatywności i wyobraźni.

Komentowanie zabronione.