Czy wypożyczalnia aut Jelenia Góra ubezpiecza samochód?

admin, 16.04.2021 , kategoria: Bez kategorii

Oferty ubezpieczeniowe jakie ma wypożyczalnia aut Jelenia Góra to ochrona przed kradzieżą mienia itd. – mogą zwiększyć o 10 do 30 złotych dziennie, jeśli nie więcej. Jeśli nie masz alternatywy, powinieneś skoczyć na CDW. Ale Twoje własne ubezpieczenie samochodu może Cię już pokryć, więc sprawdź to z wyprzedzeniem. Jeśli jednak nie masz ubezpieczenia na wypadek kolizji we własnym samochodzie z Jeleniej Góry, prawdopodobnie nie będziesz mieć go również w wypożyczeniu.

Wypożyczalnia aut Jelenia Góra zapewnia również ubezpieczenie wynajmu samochodu, o ile płacisz tą kartą. Pracownik wypożyczalni może powiedzieć, że Twoje własne ubezpieczenie nie obejmuje opon, szyb ani dni bezczynności. Sprawdź drobny druk we własnym ubezpieczeniu samochodu i karty kredytowej, zanim wyjdziesz z domu. I na wszelki wypadek weź ze sobą kartę ubezpieczenia. Kiedy sprawdzasz samochód przed jego odebraniem, zrób zdjęcia smartfonem z bliska, aby udowodnić, że na początku były jakieś drobne uszkodzenia lub plamy na tapicerce.

Dodatki do odrzucenia:
Fotelik dziecięcy. Jeśli potrzebujesz fotelika dziecięcego podczas podróży, weź własny, zamiast ryzykować to, co ma do zaoferowania wypożyczalnia aut Jelenia Góra. Może nie być czyste lub łatwe do zabezpieczenia, a opłata – zazwyczaj 10 dolarów dziennie – może szybko wzrosnąć. Nawigacja. Wypożyczenie systemu nawigacji może nie być opłacalne, zwłaszcza jeśli masz smartfon z GPS lub przenośny system, który możesz zabrać ze sobą.

Komentowanie zabronione.