Czy każdy fryzjer Ursynów powinien mieć program lojalnościowy?

admin, 08.12.2021 , kategoria: Bez kategorii

Zarabianie większych pieniędzy jako fryzjer Ursynów zależy od Twojej zdolności do generowania powtarzalnych transakcji — zwłaszcza gdy przyciągnięcie klientów jest około 5 razy droższe niż ich zatrzymanie. W tym celu może warto założyć program lojalnościowy, który zachęci klientów do powrotu do salony na Ursynowie. Oto kilka wskazówek, jak to zrobić. Masz szereg opcji zdobywania nagród. To bardzo ograniczające, jeśli klienci mogą zdobywać nagrody tylko za pośrednictwem usług rezerwacji. Zastanów się nad uznaniem ich za różne sposoby interakcji z Twoją marką.

Posiadanie klientów śledzących Cię w mediach społecznościowych, zostawiających recenzje online i polecających nowych klientów ma kluczowe znaczenie dla rozwoju Twojej firmy — dlaczego więc nie zachęcić do tego? Zdobywanie nagród za te działania jest nisko wiszącym owocem i sprawia, że ​​uczestnictwo jest o wiele bardziej atrakcyjne.

Jako fryzjer Ursynów zachowaj prostotę dzięki systemowi punktowemu. Nie twórz zawiłego systemu nagród. Jeśli jest to trudne do zrozumienia, nikt nie będzie chciał z niego korzystać. Zamiast tego zachowaj intuicyjność, ustawiając stałą liczbę punktów za każdego wydanej złotówki. Nie zapomnij go promować! Korzystanie z witryny internetowej i kanałów mediów społecznościowych w celu rozpowszechniania informacji o swoim programie nic Cię nie kosztuje, więc rozpowszechniaj dalej – a Ty jako fryzjer Ursynów zyskasz nowych klientów i więcej pieniędzy.

Komentowanie zabronione.