Czy fracht lotniczy z Chin ładunków niebezpiecznych jest możliwy?

admin, 04.02.2022 , kategoria: Bez kategorii

Przed wysyłką frachtu lotniczego z Chin ważne jest, aby wiedzieć, czym jest niebezpieczny towar. Zgodnie z podręcznikiem dotyczącym przepisów dotyczących towarów niebezpiecznych (DGR) „Towary niebezpieczne (znane również jako materiały niebezpieczne lub materiały niebezpieczne) to artykuły lub substancje, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, bezpieczeństwa, mienia lub środowiska i które są wymienione na liście towarów niebezpiecznych w przepisach.

Ponieważ  uczestniczy się w ścisłym procesie regulacyjnym, towary niebezpieczne mogą być przewożone drogą powietrzną bezpiecznie i bezpiecznie, gdy ściśle przestrzega się tych wytycznych. Większość transportu towarów niebezpiecznych jest obsługiwana przez spedytorów, którzy posiadają wiedzę w dziedzinie bezpieczeństwa żeglugowego i na codzień organizują fracht lotniczy z Chin. Jednak dla wielu podróżnych nie wiadomo, jakie rzeczy są uważane za towary niebezpieczne.

Niektóre przykłady towarów niebezpiecznych to aerozole, baterie litowe, substancje zakaźne, fajerwerki, suchy lód, silniki i maszyny benzynowe, zapalniczki i farby. Ponieważ bezpieczeństwo jest priorytetem przy wysyłce ładunków takich jak fracht lotniczy z Chin, szkolenie w zakresie towarów niebezpiecznych jest wymagane dla wszystkich osób w całym łańcuchu dostaw, które przygotowują, oferują, przyjmują i obsługują towary niebezpieczne. Szkolenie w zakresie materiałów niebezpiecznych należy odnawiać co dwa lata aby organizować bezpieczny fracht lotniczy z Chin.

Komentowanie zabronione.